درب های آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی که به عنوان یک حایل امنیتی و جداگانه بین پارکینگ و شیشه‌های سکوریت ، درب انباری، جلوی پنجره، جلوی تراس، جلوی درب ضد سرقت، درب ورودی آپارتمان و جدا کننده بین راه‌پله‌ها استفاده می‌شود.

درب های آکاردئونی

درب آکاردئونی اصطلاحا به حفاظ آهنی با شبکه‌های به شکل لوزی با جنس آهن است که به عنوان یک حایل امنیتی و جداگانه بین پارکینگ و شیشه‌های سکوریت ، درب انباری، جلوی پنجره، جلوی تراس، جلوی درب ضد سرقت، درب ورودی آپارتمان و جدا کننده بین راه‌پله‌ها استفاده می‌شود. گروه صنعتی الماس آمادگی خود را جهت ساخت انواع در آکاردئونی و نیز فروش و نصب انواع درب آکاردئونی (در کشویی) جهت نصب بر روی درب منازل، شرکت ها، مغازه ها و ….. با رنگهای مختلف و استاتیک و بکارگیری بهترین تکنولوژی و محصولات اعلام میدارد. درب‌های آکاردئونی تولید شده در کارگاه صنعتی حفاظ الماس دارای یک نوع قفل توکار و دو حلقه روکار می‌باشد که همین امر باعث افزایش امنیت درب آکاردئونی تولید شده در کارگاه حفاظ الماس می‌شود.

کاربرد درب آکاردئونی

هرچند یکی از یکی از بازارهای اصلی درب آکاردئونی خانه‌های مسکونی هستند، اما فقط به در خانه‌ها استفاده از درب و حفاظ آکاردئونی محدود نمی‎شود. معمولاً درب آکاردئونی خانه‌های مسکونی وقتی کسی در خانه حضور ندارد و در اکثر وقت‌ها هنگامی که عدم حضور در خانه طولانی میشود مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موارد پرکاربرد دیگری نیز برای این در وجود دارد مانند: درب آکاردئونی پارکینگ، درب اکاردئونی داخلی، درب آکاردئونی فروشگاهی، درب اکاردئونی کارگاهی و غیره

امنیت درهای آکاردئونی

درب هایی آکاردئونی که به این شکل تولید می شوند اغلب دارای یک سری اصول و استانداردهایی هستند که امنیت کامل را در این زمینه برآورده خواهد کرد. توجه داشته باشید . که در این حالت، امکان نصب دو یا چند قفل همزمان برای این نوع درب ها وجود دارد. زمانی که این درب های آکاردئونی با جوش تحت گاز به هم متصل شوند، امنیت را تا حد بسیاری زیادی میرساند. و به همین علت است که این نوع دربهای کاملا ضدسرقت هستند و برای این نوع درب های آکاردئونی همچنین طرح و شکل های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به پروانه ای ، دوگل لوزی، سه گ و همچنین چهارگل اشاره کرد. همانطور که گفته شد، نوع سه گل آن بهترین نوع است و شما میتوانید به آسانی برای تامین امنیت از آنها استفاده کنید.

 

مزایای درب آکاردئونی

مهم‌ترین مزیت این درب ها این است که متحرک میباشند و روی درب اصلی جمع و نصب می‌شوند. با توجه به مسئله زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین جمع شدن این درها در مواقعی که به آن‌ها نیازی نداریم، سهولت در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها هیچ مزاحمی را اینجاد نمیکنند. از دیگر مورد مهم هم استحکام و نفوذناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.و همچنین جنس فلزی (آهنی) این درها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و قوی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه به ارمغان آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد.

گالری درب های آکاردئونی